Estalucky! Property Manager Türkçe Son Sürüm İndir Gayrimenkul Yönetim Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Estalucky! Property Manager gayrimenkullerinizi masaüstünden yönetmenizi sağlayan, aynı zamanda “tek tık web” özelliği ile web sayfalarınızı da oluşturan uygulama ve hizmetler bütünüdür. Gayrimenkul (Emlak) Firmalarının lük ofis işlemlerini yapabilecekleri (Basit Kasa, Kira Takibi, Sözleşmeler, Formlar , SMS, bütünleşik e-posta istemcisi ajanda, telefon defteri v.s.) ve web sitelerini yönetebilecekleri masaüstü uygulaması ve mevcut gayrimenkullerin tek tık ile web ortamında (kullanıcının kendi alan adı ile) sınırsız renk seçeneği kullanarak dilde (Otomatik çeviri özelliği) sunum yapmasını ve yine geri dönüşlerin masaüstü uygulamasından takip edilmesini sağlayan sistemdir.Önemli özelliklerinden biri de Offline olarak kullanabilmenizdir. Bunun anlamı gayrimenkul portföyünüzü internet olmasada kullanabilir ekleyebilir veya silebilirsiniz. Internet bağlantısı sağlanınca “tek tık” ile tüm celemeleriniz otomatik olarak web sitenize gönderilir.Estalucky! PM web sitenizi de yönetmenize olanak tanır Kurumsal bilgilerinizi, firma bilgilerinizi ve logonuzu, vitrin gayrimenkul seçimlerinizi, haberlerinizi ve faydalı bilgileri program üzerinden yönetebilirsiniz.Web sitesi ve gayrimenkullerinizi ayrıca bilgisayarınızdan bağımsız internet üzerinden yönetme olanağı da vardır.Yeni özelliklerinden biri de API desteği sayesinde masaüstü uygulamasında bulunan offline gayrimenkul portföyünün herhangi bir sitede hiçbir işlem yapılmadan yayınlanmasını sağlamasıdır.Estalucky! PM Desktop ve Web servisleri hakkında daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Estalucky! Property Manager (2)


 • Estalucky! Property Manager için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  (clap) Beğendim, çevirimdışı özelliği etkileyici web sitesini inceledim emlaklar web tabanlı olarak ta takip edilebiliyormus… Yerli yazılım olması da etkileyici…

  Sponsorlu Bağlantılar

  2Şubat 200Salı – 10:38:4
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (1)
  (0)


 • Estalucky! Property Manager için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Yerli yazilim olmasi itibariyle cok kulllanisli.

  1Şubat 200Cuma – 14:38:2
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (2)
  (0)

 • Estalucky! Property Manager

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Estalucky! Property Manager crack, Estalucky! Property Manager serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Estalucky! Property Manager

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir