Etchings Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Fotoğraf Gravür Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Etchings iOS için geliştirilmiş, gelişmiş bir fotoğraf filtreleme uygulaması olup cam çizikleri şeklinde efektler eklemeye yarıyor. Normal filtreleme uygulamalarına göre daha farklı bir yapıda olan bu uygulama filtre eklerken, resimleri çizikli hale getirerek daha ilginç olmasını sağlıyor. 1farklı görüntü ile mükemmeli yakalamaya çalışan uygulama, fotoğraflara genelde kazınarak yapılmış hissi veriyor. Zaten uygulamanın ismi de bize bazı ipuçları veriyor. Gravür anlamına gelen Etching, kazıma ile resim yapma sanatı anlamına gelmekte.

Uygulama ile fotoğraf çekerek filtre ve efekt uygulamanın yanında, iOS cihazınızda bulunan fotoğrafları da Etchings üzerinde kullanarak filtreleme yapabilirsiniz. Uygulama üzerinde kullanabileceğiniz en yüksek çözünürlük ise 3300×3300 boyutunda. iPhone 3G, iPod Touch 4. Nesil ve iPad üzerinde bu boyut 1600×1600 de kalmış. Eğer uygulama üzerinde bulunan filtreler size yetmiyor ise ek ücret ile uygulama içi satın alma işlemi yapabiliyorsunuz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Etchings

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Etchings crack, Etchings serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Etchings

Lisans:

Ücretli

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir