Eudora Türkçe Son Sürüm İndir Gelişmiş E Posta Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Eudora bir email programıdır. Çoklu adres kontrolü özelliği, adres defteri entegre edilebilir sistemi ve başarılı filtreleri, yeniden yönlendirmeleri, iletme seçenekleri ile gelişmiş bir elektronik posta programı olan Eudora ile artık profesyonel bir eposta programına sahip olabileceksiniz.QuickTime ,zengin HTML içeriğe sahip, destekli epostaları da destekleyen yapısıyla kullanımı da kolaylaştırmaktadır. Mevcut olan eski ayarlarınızı yeni yüklediğiniz bir versiyona entegre etme özelliği gibi gelişmiş seçenekleri de barındıran Eudora ile artık başka hiçbir e-posta programına ihtiyacınız kalmayacak.

Yeni versiyonda spam karşıtı güçlü özellikler ve filtreler, çevrimdışı çalışma özelliği ve scam’a karşı güvenlik önlemleri de mevcuttur.

Sponsorlu Bağlantılar

Not! farklı moda çalışabilen bu program ile farklı deneyimler yaşayabilirsiniz. Sponsored modda tam özellikli Eudora programını kullanabilirsiniz. Ancak ekranda sabit bir şekilde reklamlar olacaktır. Paid modda yani ödeme yapıp lisans satın aldığınız modda tam özellikli Eudora’yı reklamsız olarak kullanabilirsiniz. Light modda ise reklamlar sabit bir şekilde durmakta ancak Sponsored moddan daha gelişmiş özellikler ile Eudora’yı kullanabilirsiniz.

Eudora

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Eudora crack, Eudora serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Eudora

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir