Eurovision Song Contest Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPad ve iPod Touch için Eurovision Resmi Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Eurovision Song Contest iOS resmi uygulaması, her düzenlenen ve dünya genelinde 10milyondan fazla insan tarafından izlenmekte olan ve birçok ülkeden birçok farklı sanatçının katıldığı geleneksel ses yarışması için hazırlanmıştır.

Uygulama sayesinde Eurovision Şarkı Yarışması‘yla ilgili son gelişmeler, ulusal seçim sonuçları, dedikodular, özel röportajlar, fotoğraflar ve videolar sürekli olarak elinizin altında olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

19ından ümüze kadar devam etmiş olan bu köklü şarkı yarışmasıyla ilgili bilmek istediğiniz herşeye ulaşabileceğiniz bu başarılı uygulamayı özellike Eurovision yarışmasını takip etmekten keyif duyan kullanıcılarımızın çok seveceğine eminim.

Yarışma esnasında akıllı telefonunuzu elinize alarak Eurovision Song Contest uygulaması sayesinde o an sahneden olan şarkıcının şarkısı, şarkı sözleri, kişisel bilgileri, hangi ülkeden katıldığı gibi birçok bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Eurovision Şarkı Yarışması’nı takip etmekten keyif alan tüm kullanıcıların, Eurovision için özel olarak hazırlanmış bu resmi uygulamaya telefonlarında yer vermelerini öneririm.

Eurovision Song Contest

0/512345

Eurovision Song Contest

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir