Extra Cari Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

EXTRA CARİ V 1.programı ile cari hesaplarınızı, kasa hesaplarınızı, banka hesaplarınızı takip edebilir ve raporlarınızı alabilirsiniz.rnBorçlu cari hesaplar menüsünde müşteri hesaplarınızı takip edebilir, müşterilerinizin borçlarını taksitlendirebilir ve taksit ödeme dekontu yazdırabilirsiniz. Tüm Borçlu hesaplarınızın toplam borçlarını, toplam alacaklarını ve bakiyelerini toplu olarak rapor alabilirsiniz.rnMüşterilerinizin taksit ödemelerini toplu olarak izleyebilir, lük olarak taksit ödemelerini raprlayabilir ve taksit ödemesi yapılmayan müşteri bilgilerine aynı rapor üzerinden ulaşbilirsiniz.rnAlacaklı cari hesaplar menüsünden firmalara olan bakiyelerinizi takip edebilir, firmalara olan bakiyelerinizi taksitlendirebilirsiniz. Tüm Firma hesaplarınızın toplam borçlarını, toplam alacaklarını ve bakiyelerini toplu olarak rapor alabilirsiniz.rnFirmalara olan vadeli borçlarınızı lük olarak raprlayabilir ve lük olarak ne kadar ödeme yapılması gerektiğini izleyebilirsiniz.rnrnCari hareketler üzerinde yapmış olduğunuz hareketler kasa veya banka hareket kayıtlarına otomatik olarak işlenir. Bu sayede kasa ve banka hareketlerinizi kayıt altında tutabilir ve takip edebilirsiniz.

Extra Cari (1)

 • Extra Cari için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  en önemlisi satiş sonrası destek bu konuda exra yazılım çok başarılı ayrıca stok-cari programı harika tüm emeği geçenlere teşekkürler

  Sponsorlu Bağlantılar

  2Eylül 200Perşembe – 21:53:5
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Extra Cari

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Extra Cari crack, Extra Cari serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Extra Cari

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir