FadeToBlack Türkçe Son Sürüm İndir AVI Video Düzenleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

FadeToBlack AVI Video Editor programı AVI uzantılı video dosyalarınızı kullanımı kolay sade arayüzü ile hızlı bir şekilde birleştirmenize, ayırmanıza, kesmenize, renklerini modifiye etmenize, görüntülerin yönünü değiştirmenize ve blur eklemenize olanak tanıyan bir video düzenleme yazılımı.

Sadece AVI dosyaları ile işlem yapabildiğiniz bu programın en kötü tarafıda sadece tek bir format desteklemesi. JPEG ve BMP formatındaki resim ve fotoğraflarınızıda videolarınıza ekleyip çıkartabildiğiniz bu programda tek bir AVI dosyasını düzenlemek yada çok sayıda video üzerinde işlemler yapmak son derece hızlı ve kolay.

Sadece birkaç tıklama ile istediğiniz düzenlemeleri yapabileceğiniz bu program ile kendi videolarınızı istediğiniz şekilde düzenleyebilecek, dönüştürebilecek ve oynatabileceksiniz. Blur efekti ile videolarda istediğiniz kısımları dağıtırken, görüntülerdeki renkleri değiştirerek farklı bir hava yaratabileceksiniz.

Program en çok AVI dosyaları ile ilgilenen ev kullanıcıları için çok kullanışlı bir program olarak nitelendirilebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

FadeToBlack

0/512345

Lütfen yorumlarınızda FadeToBlack crack, FadeToBlack serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir