FantaPhoto Türkçe Son Sürüm İndir Resim Dönüştürme ve Düzenleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

FantaPhoto resim dosyalarını iyileştirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir resim düzenleme programıdır.

Program flaş ile çekilen fotoğraflardaki kırmızı göz hatalarını düzelten kırmızı göz düzeltme aracına sahiptir. Böylece daha doğal fotoğraflara kavuşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Program ile fotoğraflarınıza uygulayacağınız resim efekti ve resim filtreleri seçeneklerinden biri ile fotoğrafınıza farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. FantaPhoto’da yer alan resim ışık ayarları ile resimi daha aydınlık ya da daha karanlık yapabilirsiniz. Mozaik efekti sayesinde fotoğrafın belli bölümlerini mozikleştirebilirsiniz. Program mozaik efektinde olduğu gibi resim dosyalarınızın belli bölümleri üzerinde çalışmanıza olanak vermektedir.

Program temel fotoğraf düzenleme araçlarından olan fotoğraf kırpma, fotoğraf boyutlandırma, ve fotoğraf döndürme özelliklerine de sahiptir. Bu araçlar yardımıyla resimlerinizin belli bölümlerini kesebilir, küçültüp büyütebilir ve farklı yöne çevirebilirsiniz.

Programın bir diğer kullanışlı özelliği ise ölçü alma özelliğidir. Bu araç sayesinde resim üzerinde belirleyeceğiniz iki nokta arasındaki uzaklığı piksel, inç ya da santimetre cinsinden öğrenebilirsiniz.

FantaPhoto

0/512345

FantaPhoto

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir