Fashion Icon Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Fashion Icon Oyunu! (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Moda diyarı Paris şehrine adım attınız ve artık siz de onların bir parçasısınız. Birbirinden farklı ürünlerin olduğu en şık mağazaların içinde geziniyor ve tarz oluşturmaya çalışıyorsunuz. Hayallerinizi süsleyen her şey bu mağazalarda var ve alışveriş için tüm koşullar sağlanmış durumda. Alışveriş ve modanın dibine vururken aynı zamanda dedikodu yapıyorsunuz, skandallara şahit oluyorsunuz ve birbirinden eğlenceli entrikalar yaşıyorsunu. Tabii ki bunların hepsi gerçek hayatta değil oyun ortamında gerçekleşiyor.

Fashion Icon gerçekte de olsun dediğiniz ancak sadece sosyal bir oyun olarak kalan bir yapım. Oyun içerisinde farklı bölgede alışveriş yapabilmeniz ve gezip tozmanız için 2ayrı mekan bulunuyor.  Bu mekanlar içerisinde bulunan alışveriş mağazalarında ise binin üzerinde kıyafet bulunuyor ve hepsi sizi bekliyor. Alışverişinizi yaptıktan sonra diğer mekanlara geçmek için, istediğiniz saç, göz, ten gibi seçenekler arasından istediklerinizi seçiyorsunuz. Mekana aktıktan sonra ise görevlerini ve yeteneklerini göstererek moda dünyasında yeni kişiler ile tanışabilir hatta hayatınızın aşkını bulabilirsiniz. Gerçek ünlüler göz önüne alınarak oluşturulan bu karakterler, özel etkinliklere katılmanı sağlayabiliyorlar. Tüm bunlar yetmiyor ve moda lideri olmak için podyumlara çıkıp güç gösterisi yapman gerekiyor ve tatlı savaşlar yapıyorsun.

Fashion Icon oyununda modayı takip etmen ve takip ettirmen için birde blogun bulunuyor. Bunu istediğin gibi tasarlayıp istediğin gibi kullanabiliyorsun. Bu sayede hem takipçi çekebiliyor hem de diğer kişilerin takipçisi olabiliyorsun. Ve son olarak yaptığın tüm bu olayların neticesini facebook üzerinde paylaşabiliyorsun.

Sponsorlu Bağlantılar

Fashion Icon

0/512345

Fashion Icon

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir