FastStone MaxView Türkçe Son Sürüm İndir Resim Gösterici Program

Sponsorlu Bağlantılar

FastStone MaxView basit yapılı bir resim gösterici program. Sahip olduğu sade arayüz ile her türlü kullanıcıya hitap edebilen bu yazılım önemli bütün grafik formatlarına sağladığı destek ile resim ve fotoğrafla uğraşan bilgisayar kullanıcılarının elinin altında olması gereken profesyonel bir araç.

Resimleri kolaylıkla ve hızlı bir şekilde gösterebilen bu güçlü program fotoğraflarınızı işleme konusunda sahip olduğu özellikler ve sunduğu seçenekler ile size birçok imkanı basit bir yapı üzerinden sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikleri:

    * Küçük boyutlu ve hızlı program yapısı    * Otomatik gizlenen menüler ve araç çubukları ile en iyi ekran kullanımı    * Seçilebilir Zoom (Yakınlaştırma) desteği ile tam ekran görünüm    * Kişiselleştirilebilir büyüteç ve berraklık    * EXIF verileri ile detaylı resim bilgisi gösterme    * 150’den fazla geçiş efekti ile slideshow gösterimi ayrıca MP3/WAV/MIDI/WMA formatlarında arkaplan müziği desteği    * Kayıpsız JPEG rotasyonu ve kesme    * Entegre düzenleyici ile resimlere yazı, oklu çizgi ve belirtici bölümler ekleme    * Tek bir kısayol ile dışarıdan düzenleme programı çağırma    * Kısayol tuş desteği (kopyala/taşı/sil/yeniden adlandır/yönlendir)    * Kişisel tercih için gelişmiş özellik ve seçenekler    * Geri Al, Yeniden Adlandır, Yinele ve Fare Scroll desteği    * Ortak imaj format desteği JPEG, JPEG2000, GIF, BMP, PNG, PCX, TIFF, WMF, ICO, CUR, TGA ve JPEG, JPEG2000, TIFF, GIF, PCX, BMP, PNG, TGA kaydetme    * Dijital kamera RAW format desteği, CRW, CR2, NEF, PEF, RAF, MRW, ORF ve DNG    * Ve daha fazlası …

FastStone MaxView (1)


 • FastStone MaxView için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  mükemmel windowsun acamadığı bütün resimleri açıyo

  Aralık 200Salı – 20:04:3
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (1)
  (1)

 • FastStone MaxView

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda FastStone MaxView crack, FastStone MaxView serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  FastStone MaxView

 • FastStone MaxView Ana Ekran
 • Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir