File Property Edit Free Türkçe Son Sürüm İndir Dosya Özellikleri Düzenleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

File Property Edit Free programı elinizde bulunan dosyaların özelliklerinin kolaylıkla girilmesini ve değiştirilmesini sağlayan kullanışlı bir uygulama. Değiştirebileceğiniz bilgiler arasında dosyanın son düzenlenme tarihinden tutun da döküman özetlerine, mpetiketlerine ve fotoğrafların exif bilgilerine kadar pek çok bilgi yer alıyor. Özellikle otomatik olarak Windows’un ya da diğer programların verdikleri özellik bilgilerini beğenmiyorsanız tercih edebileceğinize inanıyorum.

Program sürükle bırak desteğine de sahip ve bütün dosya ile klasörlerinizi tanıyabiliyor. Hem bütün bir klasörü hem de grup halinde dosyaları kolayca program içerisine bırakabilir ve özellik düzenleme işine girişebilirsiniz. Ayrıca önizleme penceresi sayesinde hangi dosyayı düzenlediğinizi de görebilir, böylece hataların önüne geçebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca listenizde bulunan dosyaların arasında arama yapmak ve isteğinize göre filtrelemek de çok kolay. Sık sık müzik dosyalarının etiket bilgilerini düzenlemek zorunda kalanların kesinlikle kaçırmaması gerekli.

File Property Edit Free

0/512345

File Property Edit Free

 • Okuma izinleri
 • Zaman değişiklikleri
 • Exif değiştirme
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir