File Renamer Basic 4.0.3 Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

File Renamer kullanımı oldukça kolay bir dosya adı değiştirme programıdır. Geniş ve bol seçenekli menüsü ile resimli gösterim özelliği de kullanarak dosyalarınızın adını değiştirebilir ve böylece çok daha düz ve güzel görünümlü arşivler yaratabilirsiniz. ID3v1 ve ID3v2 tagları ile mp3‘lerinizi yeniden adlandırabilir ve dosyalarınıza tag ekleyebilirsiniz. Yeniden adlandırma yaparken numara, yazı karakteri, dosya filtreleri kullanabilirsiniz. Alt veya üst karakterleri silebilir belirlediğiniz taglara sahip dosyaların isimlerinden bu tagları silebilirsiniz.

Program farklı yazılımdan oluşmakta. TAMindir‘de sunulan ücretsiz sürümüdür. Diğer sürümlerde daha fazla seçenek olup küçük bir ücret karşılığında daha profesyonel işlemler yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikler: 

 • File Renamer yazılımı son dizayn teknolojisi ile üretilmiş bir konsept kullanmaktadır.
 • File Renamer Basic ve Deluxe sürümlerinde istediğiniz temayı kullanarak da çalışabilirsiniz.
 • File Renamer Basic ve Deluxe bir yükleme barı ile büyük bir arşiv yüklerken veya fotoğraf yüklerken size ne kadar zamanı kaldığını gösterir.
 • File Renamer Basic ve Deluxe ile Mplistelerinizi yeniden adlandırabilirsiniz.File Renamer Basic ve Deluxe size ID3vID3vtaglarını düzenleme imkanı da var.
 • Özellikleri ekran görüntüleri ile daha net anlayabilirsiniz.

  File Renamer Basic 4.0.

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda File Renamer Basic 4.0.crack, File Renamer Basic 4.0.serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  File Renamer Basic 4.0.

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir