Finger Tied Türkçe Son Sürüm İndir iPad için Parmak Puzzle Oyunu (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

iOS cihazlar içerisinden sadece iPad’e özel geliştirilen oyunlardan biri olan Finger Tied, farklı ve eğlenceli bir puzzle oyunu. Eğer parmaklarınızın hızına, çevikliğine ve becerisine güveniyorsanız tam sizlik bir oyun olan Finger Tied, farklı parmak hareketleri ile şekilleri tamamlamanızı söylüyor. 4 parmağınızı kullanarak oynadığınız bu yapımda, şekilleri yerine koyuyorsunuz ya da yerlerinden çıkarıyorsunuz. Bu şekilde kalan bir şekil ile oyunu bitirmeye çalışıyorsunuz ancak, parmaklarınızdan biri tuttuğunuz şekilden kayar ya da çıkarsa işte o zaman oyunun sonuna geliyorsunuz. Bu sayede oyun parmaklarınızı yorarken, zihninizi de kullanmanızı sağlıyor.

Finger Tied oyununu ister tek başınıza isterseniz çok oyuncu ile oynamanız mümkün. Hatta bu şekilde bir partiye de çevirebileceğiniz oyunda, yüzden fazla bulmaca ve puzzle var. Bunların dışında isterseniz kendi puzzleınızı da oluşturabildiğiniz yapımda, bu bulmacaları arkadaşlarınızla ya da diğer oyuncular ile paylaşabilirsiniz. Son olarak oyunun Gamecenter desteği de bulunuyor.

Finger Tied

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Finger Tied crack, Finger Tied serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Finger Tied

Lisans:

Ücretli

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir