Flash Album Creator Türkçe Son Sürüm İndir Flash Albüm Hazırlayıcı

Sponsorlu Bağlantılar

Flash Album Creator slayt hazırlama programıdır. Bir grup resminizi flash bir slayt animasyonunun içine koyabilmenize olanak tanıyan bu program ile artık aileniz ile veya arkadaşlarınızla çekildiğiniz fotoğrafları tek bir flash dosyası şeklinde slayt gösterisinde sunabileceksiniz. Ayrıca iş resimlerini de bu program ile güzel bir slayt gösterisi ile toplantılarda sunabilirsiniz. İster Flash olarak isterseniz de exe olarak kaydedebileceğiniz albümlerinizi istediğiniz her bilgisayarda çalıştırabileceksiniz. Ayrıca slayt animasyonlara müzik veya arkaplan da ekleyebilirsiniz. Böylelikle çok daha göze hoş gelen slayt şovlar hazırlayabileceksiniz.

İsterseniz internet sitenizde isterseniz de email adreslerine göndererek paylaşabileceğiniz albümlerinizi isterseniz de CD’lere koyarak istediğiniz yerde açabilirsiniz.

Flash Album Creator (1)


 • Flash Album Creator için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Sponsorlu Bağlantılar

  co güzel bir program ellerinize sağlık

  1Eylül 200Pazar – 15:10:3
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (3)

 • Flash Album Creator

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Flash Album Creator crack, Flash Album Creator serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Flash Album Creator

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir