FlexMail İndir (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

FlexMail kullanıcılarına HTML E-posta desteği sağlamasanın yanında güvenlik konusunda Pocket Outlook’u geride bırakmış gözüküyor. Çünkü SSL şifrelemesi ve SOCK Proxy desteği standart olarak kullanıcılarına sunuluyor.

Programın hazır e-posta ayarlarında Gmail,Yahoo,AOL gibi e-posta hizmeti sunan sağlayıcılar ve standart POP3/IMAPhesap ayarları bulunuyor. FlexMail‘in çok rahat gerçekleştirdiği işlemlerden bir tanesine çok sayıda e-posta hesabıyla hiç bir problem ve hız sorunu yaşamadan işlemleri yapabilmesi ve e-postalarınızı yerel sunucunuzda ki belirlemiş olduğunuz bir klasör ile eşitlenmiş durumda tutması.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca programla sık kullandığınız özelliklere klavyeden bir tuşu kısayol olarak atama, den dizinleyerek hızlı bir şekilde e-posta araması,Internet Explorer’daki adres tamamlama benzeri den kullanılan e-posta adreslerini otomatik tamamlama,gönder/al için e-posta kuralları oluşturabilme,her e-posta hesabı için ayrı uyarı şekli ve tonu gibi bir çok özellik programın içerisinde mevcut bulunmaktadır.

FlexMail

0/512345

Lütfen yorumlarınızda FlexMail crack, FlexMail serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

FlexMail

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir