Folder Protector Türkçe Son Sürüm İndir Dosya Şifreleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Folder Protector kişisel bilgi güvenliğinizi korumak için kullanabileceğiniz bir dosya şifreleme programıdır. Program sadece dosya şifreleme özelliğine sahip değildir. Folder Protector ile klasör şifreleme ya da disk sürücülerini kilitlemek de mümkündür. Program özellikle USB şifreleme işleviyle öne çıkmaktadır.

USB şifreleme özelliği sayesinde USB belleğinizi şifre korumasına alarak içindeki dosyalara erişimi engelleyebilirsiniz. Şifreleme aktifleştikten sonra şifrelenen dosyaları silmek, kopyalamak veya görüntülemek tamamen engellenmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Dosya kilitleme işleminin çok karışık olmadığı program genel olarak basit bir kullanım sunmaktadır. Dosya kilitleme programını çalıştırabilmek için programın .exe uzantılı dosyasını şifrelemek istediğiniz klasörün içerisine kopyalamanız, bundan sonra programı çalıştırarak şifre belirlemeniz gerekmektedir.

Program USB belleklerde olduğu gibi harici disk kilitleme ya da harici disk şifreleme özelliğine de sahiptir. Dosyaların şifre korumasını kaldırmak da şifrelemek kadar kolaydır. Şifre kaldırma işlemi farklı bilgisayarlarda da yapılabilir.

Küçük boyutlu program herhangi bir kurulum gerektirmemektedir. Sadece program dosyasına tıklayıp programı çalıştırabilirsiniz. Ayarlar bölümünde Türkçe dil seçeneğinin yer aldığı program bu özelliğiyle artı puan almaktadır.

Folder Protector genel olarak kişisel güvenliğinizi korumanıza kolay bir şekilde yardımcı olan kullanışlı bir klasör kilitleme programıdır.

Folder Protector (1)

 • Folder Protector 6.1için
  ibo tek
  dedi ki;

  cok teşekkür ederim… işlerinizde de başarılar dilerim…

  1Haziran 201Salı – 18:05:0
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Folder Protector

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Folder Protector crack, Folder Protector serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Folder Protector

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir