FontTwister v1.3 Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

PCWorld.com.tr Açıklaması : Font Twister, web siteleriniz, görsel projeleriniz ve sunumlarınız için text efektleri oluşturmanızı sağlar. Öncelikle yazmak istediğimiz texti belirler, ona uygun bir font türü ve büyüklüğü seçeriz. Bu aşamadan sonra yapmamız gereken tek işlem bu yazıya etkiyecek efektleri atamaktır. Yazılım farklı türde onlarca efekt sunmakta. Efekt eklentileri için hazırlanmış kalıpların özelliklerini değiştirmek suretiyle kendinize özgü efektler elde edebilirsiniz. SlideShow özelliği ile girmiş olduğunuz text üzerinde bütün efektlerin sırası ile kullanımlarını görebilir ve size uygun gelenini baz olarak alıp üzerinde gerekli rötuşları yaparak özelleştirebilirsiniz.

    Efekt Generator menüsü ise girmiş olduğunuz text için otomatik olarak yeni efektler üretir. Oluşturduğunuz kalıbı istediğiniz an ön izleme menüsünden görüntüleyebilir, daha sonra tekrar açarak üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. Font Twister, BMP, JPEG, PNG, TIFF, WMF başta olmak üzere çok sayıda grafik formatına destek verir.

    Programın tek eksiği ise kısıtlama olarak yaptığınız efektler üzerinde ufak bir yazı konulması.

Sponsorlu Bağlantılar

FontTwister v1. (1)

 • FontTwister v1.için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Bu progrogram harika bişey.Eskiden beri kullanırım.yalnız cracklemeniz lazım yoksa yazılarınızın tam ortasında trial versiyon diye bir uyarı görüyorsunuz.

  Haziran 200Cumartesi – 14:42:4
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (1)
  (1)

 • FontTwister v1.

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda FontTwister v1.crack, FontTwister v1.serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  FontTwister v1.

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir