Fortress Under Siege Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPad ve iPod için Strateji Oyunu (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Orta çağda geçen bir macerada kalenize saldıran düşmanları püskürtmeye çalışacağınız Fortress Under Siege adlı strateji oyununu iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabilirsiniz.

Düşmanların kalenizi ele geçirmesini engelleyebilmek ve saldırıları püskürtmek için farklı birçok seçenek Fortress Under Siege’de sizleri bekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştireceğini okçuları kale surlarında konuşlandırırken, atlı askerlerinizi doğrudan düşmanın üzerine salabilirsiniz. Bölümler ilerledikçe askerlerinizi geliştirerek düşmana daha kolay karşı koyabilirsiniz.

Hazırlayacağınız çukurlar ve tuzaklar sayesinde düşman askerlerini ele geçirebilir, inşaa edeceğiniz kuleler ve binalarla düşman askerlerinin ilerleyişini yavaşlatabilirsiniz.

Ayrıca mancınık ve balistalar gibi savaş makinalarını surlarınızın arkasına konuşlandırarak, düşman askerlerini bozguna uğratabilirsiniz.

Kendi stratejinizi belirleyin ve düşman askerlerinin kalenizi ele geçirmesini engellemek için elinizden gelen mücadeleyi sergileyin.

Klasik kale savunma veya kule savunma oyunlarını seviyorsanız Fortress Under Siege‘i de severek oynayacağınızdan eminim.

Fortress Under Siege Özellikleri:

 • 1efsanevi bölüm ve ayrıca hikaye modunda 5farklı bölüm
 • 4farklı harita ve inşaa edilebilecek 2farklı bina
 • Otomatik kaydetme
 • Gelişmiş müzikler ve heyecan verici yapay zeka
 • Askerler için geliştirme ve binalar için ekstra güçlendiriciler
 • Savaş makinaları, okçular, kuleler, özel birimler ve çok daha fazlası
 • Fortress Under Siege

  0/512345

  Fortress Under Siege

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir