Free CD Ripper Türkçe Son Sürüm İndir Ses CD’sini Bilgisayara Kaydetme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Evinizin her yerine dağılmış durumda birçok ses CD’si varsa ve bunları düzenli bir şekilde arşivlemek istiyorsanız, bunun en kolay yolu ses CD’lerinizi bilgisayarınıza kaydederek saklamaktan geçiyor. Free CD Ripper bu noktada sizlere yardımcı olabilecek ücretsiz ve kullanışlı bir yazılım.

Şık ve sade arayüzü sayesinde hiç zorlanmadan kullanabileceğiniz program sayesinde tüm ses CD’lerinizi bilgisayarınıza istediğiniz müzik formatında ve kalitede kaydedebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Dönüştürme işlemine başlamadan internet üzerinde yer alan en büyük çevrimiçi arşivlerden freedb.org aracılığıyla ses CD’nize ait sanatçı ve şarkı bilgilerini çeken ve etiket olarak atayan bu başarılı yazılım ile isterseniz etiketleri elle düzenleme şansına da sahipsiniz.

Etiketlerle ilgili işlemleri tamamladıktan sonra, şarkıları kaydedeceğiniz klasörü ve şarkıları kaydedeceğiniz dosya formatını seçerek dönüştürme işlemine başlayabilirsiniz.

Ayrıca BIN ve CUE formatındaki arşiv dosyalarını CD’lere yazmanıza da olanak tanıyan Free CD Ripper, gerçekten çok yönlü bir yazılımdır.

Müzik CD’lerinizde yer alan tüm şarkıları istediğiniz formatta bilgisayarınıza kaydetmenize olanak sağlayan bu başarılı ve ücretsiz programı mutlaka denemenizi öneririm.

Free CD Ripper

0/512345

Free CD Ripper

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir