FTP Commander 8.80 Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

FTP Commander sadece kolay kullanımı ile değil küçük boyutu ile de size oldukça cazip gelecek olan bir ftp yönetim yazılımıdır. Bu son versiyonda 2farklı dil seçeneği de bulunan FTP Commander‘da yanıyana bilgisayarlar arası veya FTP sunucu paneli ile uğraşabilirsiniz.

Program ile upload veya download yapabilir, bir veya daha fazla dosya silebilir, dosya ve klasörlerin durumlarını değiştirebilir, isimlerini değiştirebilirsiniz. Dosya transferinde taşıma dahil tüm kolaylıkları kullanabileceğiniz gibi, pop_up yardımı, gelişmiş bir menü desteği gibi özelliklere de sahip olabilirsiniz. Proxy, Firewall, Sockets 4, 4.ve 5.

Sponsorlu Bağlantılar

Uzman kullanıcılar yönetim modunda da çalışabilirler. Tüm kontrol ve komut yönetimlerine ek olarak dosya geçmişlerini de kaydetme özelliğine sahiptir. Versiyon hatalardan arındırılmıştır.

FTP Commander 8.8 (1)

 • FTP Commander 8.8için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  Kesinlikle kurduğuma pişman oldum. Sürükle bırak çalışmıyor. Ayrıca; klasörü yollamak istediğimde klasörün içindeki dosyaları yolladı ama klasörü yollamadı

  2Ekim 200Pazartesi – 13:15:4
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (1)
  (0)

 • FTP Commander 8.8

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda FTP Commander 8.8crack, FTP Commander 8.8serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  FTP Commander 8.8

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir