fxCalc Türkçe Son Sürüm İndir Bilimsel Gelişmiş Hesap Makinesi

Sponsorlu Bağlantılar

fxCalc programı, özellikle bilimsel araştırmalar ve mühendislik hesapları yapanların kullanmayı isteyebilecekleri gelişmiş bir hesap makinesi uygulaması. Sahip olduğu OpenGL desteği sayesinde grafik olarak sonuçlar da verebilen uygulama böylece sadece hesap kitap yapanlar değil, aynı zamanda görsel çıktılar da almak isteyenlerin deneyebilecekleri ücretsiz bilimsel hesap makineleri arasında yer alıyor.

Ekran görüntülerinde de fark edebileceğiniz gibi pek çok fonksiyon program içerisinde hazır geliyor ve bunları kullanarak hesaplamalarınızı oldukça kolaylaştırabiliyorsunuz. Sahip olduğu bu geniş fonksiyon veritabanı ve değişkenler sayesinde aradığınız tüm işlemleri bulabileceğinizden eminim. Hem boyutlu hem de boyutlu grafikler elde etmenizi sağlayan programın bu özelliğini kullanabilmek için OpenGL destekli bir grafik işlemcisine sahip olmanız gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Standart hesaplar yapmak isteyenler için biraz ağır kaçacağını söylemek de gerekli. Aşina olmayanlar için arayüzün birazcık karmaşık gelebilmesi ise normal olacaktır.

fxCalc (1)


 • fxCalc 1.0için

  Gonomon

  dedi ki;

  Fena değilmiş 😀 işe yarar gibi

  2Haziran 201Cumartesi – 03:18:4
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • fxCalc

  0/512345

  fxCalc

 • Hesap arayüzü
 • 3D grafik
 • 2D grafik
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir