G Data TotalCare Türkçe Son Sürüm İndir Güvenlik ve Optimizasyon Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda antivirüs, optimizasyon aracı ve veri kurtarma-yedekleme aracı olarak çalışan G Data TotalCare pek çok işlevi bir arada sunarak kullanıcıların isteklerine tek bir ürünle cevap veriyor. Program anlık koruma kalkanıyla virüsleri bilgisayarınıza girer girmez tespit ederek sisteminizi koruyor. Program virüs, solucan, rootkit, casus yazılım, trojan  gibi akla gelebilecek her türlü zararlı yazılıma karşı maksimum koruma sağlıyor. Programın öne çıkan özelliklerinden biri diğer G Data ürünlerinde olduğu gibi görünmez güvenlik duvarı uygulaması. Bu sayede oyun ve film gibi tam ekran uygulamalarda arkada çalışan güvenlik duvarı kullanıcıları rahatsız etmeden sessizce çalışıyor.G Data TotalCare sisteminizi korumak dışında optimize de edebiliyor. Programın veri kurtarma, yedekleme ve geri yükleme özellikleri bulunuyor. Sisteminizi optimize ederek hızlandırmak isterseniz yine G Data TotalCare’in “Tuner” özelliğiyle sabit diskleri birleştirebilir, veri hatalarını giderebilir ve gereksiz kayıt girdilerinden kurtulabilirsiniz. G Data ebeveynler için geliştirdiği özellliğiyle çocukları farklı filtreler yoluyla zararlı sitelerden uzak tutar. Bu özellikle web siteleri yanında kullanıcı profilleri de engellenebilir. Geliştirilebilir anahtar kelime süzgeciyle metin aramalarında filtrelemeler uygulanabilir. Program virüs veri tabanında sürekli yaptığı cellemeleri anında kullanıcılara aktararak yazılımınızın sürekli cel kalmasını da sağlayabilir.Sisteminizdeki farklı işlemleri tek bir programla yönetmek isterseniz G Data TotalCare’in farklı kullanım amaçlarıyla hazırlanan araçları size yardımcı olacaktır.

G Data TotalCare (5)


 • G Data TotalCare için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  arkadaşlar gdatayı bilgisayarıma yükledim feci kasıyo bilgisayarımı felç yaptı 8gb rem 2gb ekrankartı ve intel core i3.6ghz işlemcili bir bilgisayarı nasıl kasar bu g data eset bilgisayarı yavaşlatmıyo ama bir internetten virüs indirdim ve esetin orjinalli vardı bekledim virüsü bulamadı tarama yaptırdım yine bulamadı hemen kaldırdım bilgisayarımdan ve kaspersky yükledim yükleme sırasındayken virüsü buldu önerim kaspersky

  Sponsorlu Bağlantılar

  Şubat 201Çarşamba – 14:18:2
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)


 • G Data TotalCare için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  G Data Total Care 201turbo süper bir program. Çok hızlı ve 201versiyonları gibi kasması yok. Avira ve Norton dan daha az sistem performansını etkiliyor. AV Comparatives sayfasından Şubat ve Haziran 201raporlarını okuyunuz. Görecekseniz ki G Data AV hep birinci gelmiş. Kaspersky, Norton, Avira ve Bitdefender gibi security programlarının hepsinden daha üstün. Ben yine de Prevx 3.ve Zemana Antilogger ile PC security mi güçlendirdim.Herkese tavsiye ederim.

  2Haziran 201Perşembe – 19:57:1
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (2)
  (0)


 • G Data TotalCare için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  g data hem bitdefender hem de avast motoruna sahip..ancak sistemi güçlü olmayanlara tavsiye etmem.sistemi güvenli tutmak için pcyi fazla kasması sinir bozucu olabiliyor.ama sağlam bir program.

  1Şubat 201Cuma – 13:33:1
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (2)
  (1)


 • G Data TotalCare için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  güzel değil 3 kullanıyosun bence avast! güzel

  3Ocak 201Cumartesi – 10:00:2
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (1)
  (2)


 • G Data TotalCare için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  çok süper deneyin g data çok süper deneyin pişman olmayaçaksiniz

  2Ocak 201Salı – 22:30:3
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (3)
  (2)

 • G Data TotalCare

  0/512345

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir