GetRight Professional Türkçe Son Sürüm İndir Profesyonel Dosya İndirme Yöneticisi

Sponsorlu Bağlantılar

GetRight Probildiğimiz ünlü yükleme yöneticisi olan GetRightın daha fazla özelliğe sahip olan daha çok profesyonel kullanıcılara hitap eden versiyonu. GetRight Pro basit olarak indirme ve yüklemeleri optimize ediyor artık sadece downloadları değil upload işlemlerinizide GetRight Pro ile yönetebiliceksiniz.

GetRight Pro Özellikleri:

 • Dosyalar Upload Edin – GetRight Pro ile kolaylıkla upload yapabilirsiniz. Sadece birkaç mouse tıklamasıyla ayarlıyabilirsiniz, tüm değişen dosyalarınızı websitenize upload edebilirsiniz.
 • Smart Replace – GetRight Pro Özel ! Kullanıcıların yüklemesi için uygun olan önemli dosyalarınızı güvenlik altına alın, hatta upload işleminin ortasındayken bile.
 • Gelişmiş Script – GetRight Pro özelliklerini ve seçeneklerini gereksinimleriniz doğrultusunda otomatik olarak düzenliyebilirsiniz.
 • Web Erişimi – herhangi bir bilgisayarda çalışan GetRight Pro’yu dünyanın herhangi bir yerinde internet üzerinden kontrol edebilirsiniz.
 • Bu özellikler dışında daha birçok seçeneğe sahip olucağınız GetRight Pro’yu isterseniz satın alıp sınırsız indirme ve yükleme dünyasında iyi bir yönetim programına sahip olabilirsiniz.

  Sponsorlu Bağlantılar

  GetRight Professional

  0/512345

  GetRight Professional

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir