GiliSoft Video Recorder Türkçe Son Sürüm İndir Ekran Kaydetme Aracı

Sponsorlu Bağlantılar

Windows için GiliSoft Video Recorder programı, ekranınızdaki görüntüyü, oyunları ve filmleri kaydetmenizi sağlayan bir ekran kayıt aracıdır.

GiliSoft Video Recorder sayesinde ekranda gördüğünüz ve duyduğunuz her şeyi gerçek zamanlı olarak sıkıştırılmış bir video dosyası şeklinde kaydeder. Bu yazılım genellikle yazılım demoları oluşturmak, oynatılan videoyu yakalamak ve oyunları kaydetmek amacıyla kullanılmaktadır. Çoklu kayıt modu ve oyun kaydetme özelliklerine sahip olan GiliSoft Video Recorder, seçilen görüntüyü, tüm ekranı ya da oyun ekranını kaydetmeniz için seçenekler sunar.

Sponsorlu Bağlantılar

Ekran kaydetme seçenekleri:

 • Tam ekran kayıt modu
 • Windows kayıt modu
 • Bölge kayıt modu
 • DirectX ve OpenGL tabanlı PC oyunlarının ekran kaydı için destek
 • Ses ve video kalitesini özelleştirme olanağı da sunan bu program, eski PC’ler için yüksek performanslı ekran yakalama sürücüsü barındırır. Hızlı ve gerçek zamanlı ses ve video yakalama özelliğinin yanında iyi bir ses ve video senkronizasyonu sunar. Hoparlörden, mikrofondan ya da harici bir hattan ses yakalayabilir. İsterseniz sessiz kayıt da yapabilirsiniz. Fare imlecini kaydetme ya da kaydetmeme seçenekleri de mevcuttur.

  GiliSoft Video Recorder

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda GiliSoft Video Recorder crack, GiliSoft Video Recorder serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  GiliSoft Video Recorder

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir