Girişimci Penceresi Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici Açıklaması:

rnGirişimci Penceresi iş dünyasına yönelik rnbilgileri farklı kaynaklardan toplar, ihtiyaçlarınıza yönelik olarak rnözelleştirir ve masaüstünüze getirir. Piyasa bilgileri, cel haberler, rnteknoloji haberleri, hava durumu, kampanyalar, destek ve kredi imkanları, ihale rnduyuruları ve fırsatlar gibi iş dünyasını ilgilendiren, güvenilir ve cel rnbilginin sürekli elinizin altında olmasını sağlar. E-posta ve SMS gibi iletişim rnaraçları ile entegre çalışan hatırlatma sistemi sayesinde fuar, ihale ve eğitim rngibi önemli etkinliklerden haberdar eder. rn

Sponsorlu Bağlantılar

rn

İhtiyacınız olan tüm bilgiler tek kaynaktan rnelinize ulaşır. Girişimci Penceresi sizi işinize yarayan bilgileri aramak rn, bulmak ve farklı kaynaklardan takip etmek zorunluluğundan kurtarır. rnİhtiyacınız olan tüm bilgileri en cel ve yalın haliyle masaüstünüze getirir rnve size zaman kazandırır.Girişimci Penceresi sayesinde işinize yarayan rnbilgiye ulaşmak için beş dakikanızı ayırmanız yeterli.

rn

Size özel içerikler, gelişmiş teknolojisi rnsayesinde sizin sektörünüz, şirketinizin büyüklüğü, bulunduğunuz şehir gibi bir rnçok kriterle beraber tamamen size özel haberleri, içerikleri, fırsatları sunar.rnGirişimci Penceresi ile bilgiye hızlı ulaşmanın avantajını yaşarsınız.

rn

Hatırlatma servisi ile etkinlik ve fırsatları rnkaçırmazsınız. Girişimci Penceresi’ nin cep telefonunuz, e-posta rnhesabınız ve MS Outlook ile uyumlu çalışan ücretsiz hatırlatma servisi sayesinde rnetkinlik ve fırsatlardan zamanında haberdar olursunuz.

rn

Girişimci Penceresi (1)


 • Girişimci Penceresi için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  çok güzel olur bu program bana istediğim iş bilgilerimi istediğim anda bulabileceğim güzel olur hayali bile güzel

  1Aralık 200Perşembe – 22:48:4
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (1)
  (1)

 • Girişimci Penceresi

  0/512345

  Girişimci Penceresi

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir