Gliffy Web Tarayıcınız Üzerinden Örnek Tasarım Oluşturma Aracı (www.gliffy.com/gliffy)

Sponsorlu Bağlantılar

Gliffy, web tarayıcınız üzerinde çalışan bir web uygulaması. Bu uygulama ile dilediğiniz örnek çalışmanızı hazırlayabilmeniz mümkün. Örneğin mimarsanız kat çizim planlarınızı, öğrenciyseniz basitçe diyagram çizimlerinizi, grafikerseniz arayüz çalışmalarınızı, web programcıysanız sitemap ve bağlantı şemalarınızı veya sunum hazırlayacaksanız basit araçları kullanarak hazırlayabileceğiniz tüm şema kütüphanelerini desteklemektedir.Modern bir web tarayıcınız var ise mutlaka denemeniz gereken araçlar içerisinde..

Ücretsiz olarak deneyebileceğiniz uygulama da sadece yaptığınız çalışmayı kaydetmeniz için kayıt olmanız gerektiği bildirilmiş. Kayıt olarak Gliffy‘nin sunduğu tüm işlemleri kısa bir süreliğine ücretsiz şekilde kullanabilmektesiniz. Ayrıca ücretli kayıt olarak sınırsız şekilde servisi kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Arayüzünde, Üst menü: Dosya işlemlerini içermekte. Dışa aktar, aç, kaydet, paylaşım seçenekleri yer alır.Hızlı menü: Çizimlerinize destek olması için gerekli basit araçları barındırır. Metin ekleme, yuvarlak, kare çizimleri, yakınlaştırma seçenekleri bulunmaktadır.Sol menü: Uygulama içerisinde yüklü olan tüm kütüphaneleri listeler. Sürükle bırak yaparak tüm içeriği kullanabilmenize olanak verir.Orta bölüm: Çalışma alanınızdır. Bu alanda sol menüden sürükle bırak yaparak taşıdığınız örnek şablonun görüntüsü üzerinde çalışma yapmanıza olanak verir.Önizleme bölümü: Çalışama alanınızı daha iyi kullanabilmeniz için size sunulan hazır bir araçtır. Yakınlaştırma seçeneği içerir ve çalışma alanınız içersinde dolaşma imkanı sunar.

Gliffy

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Gliffy crack, Gliffy serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Gliffy

  • Ana Ekran
  • Lisans:Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar

    Yorum Yaz

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir