Google Maps Türkçe Son Sürüm İndir iPhone ve iPad için Haritalar Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Uzun süredir eksikliği hissedilen ve Apple Maps’in başarısızlığından sonra daha da merakla beklenen Google’ın kendi harita uygulaması Google Maps sonunda AppStore’daki yerini aldı ve iPhone, iPad ve iPod kullanıcıları için indirilebilir durumda.

Google’ın yerel arama sistemli, navigasyon görevi de görebilen ve toplu taşımaya kadar pek çok konuda bilgi verebilen haritalarını kullanarak yaşadığınız yerdeki tüm ihtiyacınız olan bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulamanın içerisindeki yerel arama bölümünü kullanarak yemek, içecek, alışveriş gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz yerleri bulabileceğiniz gibi bu mekanlar hakkındaki incelemeleri ve diğer ziyaretçilerin yorumlarını da kolayca görebiliyorsunuz. 

Aynı zamanda 36derece panorama görüntüleri, yüksek kaliteli uydu görüntüleri gibi pek çok özelliği bünyesinde barındıran uygulama Google’ın her zaman lik verdiği kullanım kolaylığını da içerisinde barındırıyor.

Tüm iOS ürünlerinde çalışabilen uygulama yine de Google tarafından en iyi şekilde iPhone 5 için optimize edilmiştir uyarısını da barındırıyor, yani iPhone kullanıcıları en güzel Google Maps deneyimini yaşayabilmek için bir adım daha önde duruyorlar.

Google Maps (1)

 • Google Maps 1.için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  teşekkurler.çok sağ olun.muck.

  2Nisan 201Pazar – 22:57:3
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Google Maps

  0/512345

  Google Maps

 • İş yerleri
 • Panoramik görüntüler
 • Navigasyon
 • Harita görüntüsü
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir