Google SketchUp Türkçe Son Sürüm İndir Mac İçin 3D Modelleme Programı (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar

Google SketchUp ücretsiz, kolay öğrenilebilir bir boyutlu modelleme programıdır. Bu program ile hayalinizdeki evi, arabayı veya aklınıza gelebilecek her şeyi boyutlu olarak çizebilirsiniz. Detay ekleme özelliği sayesinde Google SketchUp birçok gelişmiş üç boyutlu modelleme programından daha iyi düzeydedir. İsterseniz yaptığınız çalışmaları yazıcıdan çıkartabilir ve e-posta olarak gönderebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan bu program gelişmiş birçok özellik ve seçenek ile bilgisayarda çizim konusunda meraklı kullanıcılara güçlü ve ücretsiz bir alternatif.

Google’ın diğer servisleri Google Earth, Google 3D Warehouse gibi yazılımlar ile uyumlu olarak çalışabilen Google SketchUp’ı kullanarak giydirilmiş modeller yapabilir ve kolayca fotoğraflarını alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir şekli tutun, çekin, uzatın ve kolayca boyutlu tasarımlar haline dönüştürün. Modellerinize gelişmiş renklendirme ve doku ekleyebilme seçenekleri de Google SketchUp’ın içerisinde mevcut. Gerçek zamanlı gölge efekti ile dizaynınızı daha gerçekçi kılabilir ayrıca zamandan tasarruf için de hazır gelen binlerce aracı kullanabilir ve tasarımlarınızı çok daha erkenden bitirebilirsiniz.

Bu araçla yapabileceğiniz şeyler tamamen hayal gücünüze kalmış. İster araba, ister gemi, ister ev. Oluşturduğunuz modellerinizi Google Earth içerisine yerleştirebilir ve yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz. Işığın yönünü, gücünü vb. daha birçok şeyi kendiniz ayarlayarak boyutlu nesnenizin gerçekte nasıl görüneceğini konusunda fikir edinebilirsiniz.

Not! Programın ücretsiz versiyonunun yanında profesyonel kullanıcılara hitap eden ücretli bir Pro versiyonu da mevcuttur.

Google SketchUp (1)

 • Google SketchUp 8.0.1684için
  alican eş
  dedi ki;

  çok klas bir program ancak türkçe olması bir dez avantaj okulda bilgisayar dersinde skecth up öğrendiğimiz için yüklüyorum mac formatında olmasıda güzel bişey

  2Şubat 201Pazartesi – 21:26:2
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Google SketchUp

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Google SketchUp crack, Google SketchUp serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Google SketchUp

 • Bina Restorasyon
 • Bina Profil
 • Fabrika Yerleşim
 • Araç Modelleme
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir