Graphics Converter Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Grafik değiştirici, güçlü bir dizi resimi değiştiricisi ve seyircidir. Takip eden formatlardaki açık şekiller öncesi grafik değiştirici: BMP; DIB; EMF; GIF; ICB; ICO; JPG; JPEG; PBM; PCD; PCX; PGM; PNG; PPM; PSD; PSP; RLE; SGI; TGA; TIF; Atışma; VDA; VST; WBMP ve WMF. Resim transformatörü, takip eden formatlarda şekilleri kaydedebilir: BMP; GIF; JPG; PNG; EMF; TGA; WMF; TIF veya WBMP.

Resim transformatörünün, 5resim filtreleri var , bulanıklaştırmayı içeriyor , biliyor , kabartma yapıyor , , renk dengesi ve daha fazlayı yayıyor. Grafik değiştiricinin, 1resim etkileri var , fiske , dalga , gürültü , keyfi dönme ve daha fazlayı içeriyor. Akıllı bir ekran, hangi olduğu masaüstünüzden çeşitli büyüklüklerin şekilleri veya herhangi bir diğer yazılımı ele geçireni şekillendireni ele geçirir.

Sponsorlu Bağlantılar

Graphics Converter

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Graphics Converter crack, Graphics Converter serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir