Growl Türkçe Son Sürüm İndir Sistem Monitörleme ve Uyarı Programı (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar

Growl Mac OS X için geliştirilmiş açık kaynak bir uyarı sistemi. Bilgisayardaki Growl desteği olan uygulamaları monitörleyen yazılım sesli ve yazılı uyarı sistemiyle hatırlatma işlevini yerine getiriyor.Growl’un uyarı seçenekleri arasında sesli ve hatırlatma notu şeklindeki uyarı çeşitleri dışında SMS veya e-posta yoluyla uyarı yöntemleri de mevcut. Programın kullanım şekli tamamen sizin isteklerinize göre değişiyor çünkü Growl zaten kullandığınız pek çok programla uyumlu çalışabiliyor. Firefox, uTorrent, Gmail, iTunes, Skype, Winamp, Vuze bu popüler uygulamalardan sadece birkaçı.

Bir dosya indirme işlemi tamamlandığında, yeni bir e-posta aldığınızda ya da mesajlaştığınız arkadaşlarınızdan biri çevrim içi olduğunda Growl sizi uyarabilir. Growl’un uyarıları sadece kendi bilgisayarınızla sınırlı kalmak zorunda değil. Uyarılarınızı başka bir bilgisayara veya mobil cihaza yönlendirerek işlemlerin durumundan hemen haberdar olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Önemli! Growl Mac OS X 10.4/10.5/10.6 sistemleri için ücretsiz olarak indirilebilirken, Mac OS X 10.7 cellemesi ücretli olarak App Store üzerinden satılmaktadır. İndirme sayfamızdan tüm kurulumlara ulaşabilirsiniz.

Growl

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Growl crack, Growl serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Growl

 • Growl Mac Sistem Monitörleme
 • Growl Mac Uyarılar
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir