Güvercin TopluMail Türkçe Son Sürüm İndir Çoklu E Posta Gönderim Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici Açıklaması:

ümüz itibariyle internet kullanıcılarının her biri için kullanılan mail adresi sayısı kesin olarak bilinmese de ortalama olarak kişi başına 2olarak tahmin edilmektedir. Dünya üzerinde milyarlarca internet kullanıcısı olduğu bilindiğine göre, e-posta adreslerinin sayısı ve haberleşmede ne denli etkili olduğu açıktır. Ancak sayıca bu kadar fazla olan e-posta adreslerine ulaşmak ve ileti göndermek hem çok zahmetli, hem de çok karmaşık bir işlemdir. E-posta pazarlama kampanyalarınızı, bültenlerinizi, duyurularınızı topluca veya kisişelleştirilmiş mesajlarlar şeklinde müşterilerinize, üyelerinize veya potansiyel kitlenize TopluMail programını kullanarak kolayca duyurabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanım Özellikleri: · Yüksek düzeyde biçimlendirilmiş ve kişiselleştirilmiş mesaj şablonları yaratabilier ve gönderebilirsiniz. · HTML editörü ile eposta mesajlarınızı görsel olarak düzenleyebilir, şablon olarak kaydedebilir ve yazdırabilirsiniz. · İstediğiniz bir dimamik/statik web sitesi adresini yazarak içeriğini gönderebilirsiniz. · BCC gönderim yapabilirsiniz. · Epostalarınza sınırsız dosya ekleyebilirsiniz · Kendi oluşturacağınız veya bağlantı sihirbazını kullanarak mevcut kişisel veya kurumsal veritabanına entegre ederek gönderim grupları oluşturabilirsiniz. · Access, Csv, Excel, MSSQL, MySQL, Oracle vs. veritabanları ile çalışabilirsiniz. · Outlook kişi listenize eposta gönderimi yapabilirsiniz. · Kişisel veya ticari veritabanınıza sql komutları ile sorgu çekebilir, sorgu sonucuna göre verileri email ile gönderebilirsiniz. Bilgileri mesajın içine gömerek kişiye özel mesaj şablonları oluşturabilirsiniz. “select * from musteriler where statu=aktif and borc>1000order by adivesoyadi” gibi. · Gönderi tablonuzu Excel, Csv, XML ve HTML olarak kaydedebilirsiniz. · Gönderim tamamlandıktan sonra sesle uyarı yapabilirsiniz. · Gönderim sonrası yazım yanlışı olan email adreslerini raporlayabilirsiniz.

Örnek Uygulamalar: · Borç bakiyesi 100ytl’yi geçen müşterilerinize · Üyelik süresinin dolmasına kalmış veya geçmiş üyelerinize · Üyelik sisteminizde doğum tarihi bulunan müşterileriniz için doğum ü kutlama · Üye listenizde belirli bir kan grubu olan üyelerinize · Forumunuzdaki üyelerinize

vb. durumlar için toplu mail atabilirsiniz. Teknik Özellikler: Bu sistem SMTP sunucusu üzerinden mail gönderimi yapan sistemdir. lük gönderim adediniz sunucunuz tarafından size verilen gönderim adedi ile sınırlanmaktadır. Programın herhangi bir gönderim sınırı yoktur.

Güvercin TopluMail (1)


 • Güvercin TopluMail için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  mail programınız türkce olmasından dolayı güzel ama bilgisayarda kayıtlı fırmaları ekleyemedım yardımcı olursanız ve adresime mail atarsanız sevinirim iyi aksamlar

  Aenodin rumuzlu editörün cevabı: Programın üreticisi ile iletişime geçerseniz size yardımcı olacaklardır.

  2Temmuz 200Perşembe – 18:36:4
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (3)
  (0)

 • Güvercin TopluMail

  0/512345

  Güvercin TopluMail

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir