Gymrat: Workout Planner & Log Türkçe Son Sürüm İndir Android İçin Egzersiz Planlama ve Kaydetme Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Android için Egzersiz Planlama ve Kaydetme uygulaması, ağırlık çalışma, kardiyo egzersizleri, tekrarlar ve çalışma takibi gibi ihtiyacınız olan her şeyi içerir.

Yapacağınız tüm Fitness çalışmaları için bir de kronometre taşıyan bu uygulama, vücut çalışmak, kendi çalışmalarını planlamak ve takip etmek ya da vücut geliştirmeye başlamak isteyenler için harika bir uygulama. Uygulama içinde yeni kardiyo egzersizleri ve ağırlık çalışmaları için arama yapabilir ve sonuç filtreleme özelliğini kullanabilirsiniz. Yeni çalışmalar keşfedeceğiniz uygulamada kendi çalışmalarınızı planlayarak tekrar sayı ve sürelerini belirleyebilirsiniz. Bu çalışmalarınızı ler ve lar süresince tablolar ve grafiklerle takip etmeniz mümkündür. İstatistiklerinizi desteklemek için uygulamaya vücut kitle indesiniz, vücut yağ oranınız, kan basıncınız, nabzınız gibi bilgileri ekleyerek takip edebilirsiniz. Bilekleriniz, kollarınız, bel çevreniz gibi vücut ölçülerinizi de kaydederek geçtikçe neler başardığınızı görebilirsiniz.

Bu uygulamada başlangıç egzersizleri olarak 500’ün üzerinde çalışma bulunmaktadır. Bu çalışmalar vücut bölgelerine göre sınıflandırılmıştır. Bu egzersizleri zorluk seviyelerine göre de filtreleme olanağınız vardır. Uygulamanın diğer bir özelliği de çoklu kullanıcı profili oluşturulabilmesidir. Böylece tek uygulama üzerinden birden çok kişi çalışabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Gymrat: Workout Planner & Log

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Gymrat: Workout Planner & Log crack, Gymrat: Workout Planner & Log serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Gymrat: Workout Planner & Log

Lisans:

Ücretli

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir