Hard Drive Inspector for Notebooks Türkçe Son Sürüm İndir Notebook İçin Sabit Disk Denetleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Windows için Hard Drive Inspector for Notebooks programı, Notebook’lar için sabit disk denetleme işini gören programdır.

Güçlü, etkili, kullanımı kolay ve basit tasarımlı olan bu program, yine kullanırken yormayan bir arayüze sahiptir. Sabit diskinizin genel durumunu yani ne kadar sağlıklı olduğunu göstererek sizi bilgilendirir.

Sponsorlu Bağlantılar

Ortalama bir bilgisayar sabit diskinde bulunan bilginin değeri sık sık kendi kendine bilgisayarın değerini aşar. Fakat sabit disk, en sağlam olmayan dahili bilgisayar cihazlarından biridir. O zarar gördüğünde ki bu oldukça sık olur; depolanan bilgiler parçalar halinde ya da tümüyle kaybolabilir. Bunun sonrasında bilgi kurtarma işlemi, mümkün değildir ya da sadece uzmanlar tarafından yapılabilen çok karmaşık ve pahalı bir prosedür gerektirir.

Modern sabit diskler, S.M.A.R.T adı verilen Kendini İzleme, Analiz ve Raporlama Teknolojisi’ni desteklerler. Bu teknoloji, gelişebilecek disk hatalarını belirlemek için özel olarak geliştirilmiştir. Bu teknolojinin kullanımı sayesinde,  Hard Drive Inspector for Notebooks programı, bir diskin performansını ve sağlamlığını açıklayan çeşitli hayati parametrelerin cel durumunu görüntüler.

Hard Drive Inspector for Notebooks

0/512345

Lütfen yorumlarınızda Hard Drive Inspector for Notebooks crack, Hard Drive Inspector for Notebooks serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Hard Drive Inspector for Notebooks

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir