Haser Yaklaşık Maliyet ve Hakediş Programı Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Resmi Kurum ve Özel kuruluşlara yapı işlerinde vereceğiniz teklifleri hazırlamanıza yardımcı olur. Teklifinizi hazırlarken programda bulunan birim fiyat ve analizlerden faydalanarak işin maliyetini ve verebileceğiniz teklif tutarını hesaplar.

Hesapladığınız teklif fiyatları üzerinde her türlü değişikliği yaparak (fiyatları istenilen katsayıya bölme veya çarpma) olanağını sağlayarak fiyatlarınız üzerinde oynayabilir ve bunları farklı dosyalarda saklayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Her türlü metrajı (İmalat metrajı, Tesisat metrajı ve Demir metrajı) yapılan imalatlarınızın değerlerini Teklif dosyanıza aktararak sonuçları üzerinde işlem yapabilirsiniz.

Kendi firmanıza veya idarenize has özel fiyat ve analizleriniz oluşturabilir ve bunları açtığınız her dosyada kullanabilirsiniz.

Özelliklerinden bazıları: Yazdığınız her pozun maliyet ve teklif tutarını aynı anda görebilme imkanı Her pozun tarifini analizini, güncel fiyatlarını anında izleyebilme Maliyet ve teklif fiyatlarını istenilen katsayı ile çarpma ve bölme Fiyatları istenilen para birimine çevirebilme Yazılan her pozun pursandajının otomatik hesaplanması TEDAŞ birim fiyat kitabıBayındırlık Bakanlığı Tesisat ve Elektrik birim fiyat pozlarının tarifleriHakediş hazırlama modülü (iki ayrı yöntemle hakediş hazırlama) Miktar girişli ve yüzde giriişliPursandaj yüzde ayarı Pursandaj yüzdesinde giderek toplam maliyeti bulma Pursandaj guruplarına göre rapor alabilme Her poz için ayrı ayrı mahal yazabilme Kamu Kurum ve Kuruluşların birim fiyat ve analizleri üzerinde işlem yapabilme Pozlarınızı fiyatlarının malzeme ve işçilik olmak üzere ayrı ayrı tanımlayabilme Pozlarınızın toplam malzeme ve işçilik miktarlarını çıkartarak bunlara kendi fiyatlarınızı oluşturabilme imkanı. İmalat metrajında yazdığınız pozun miktar ve fiyatını anında izleyebilme. İmalat metrajında ara toplam alabilme Farklı dosyalardan metrajlar kopyalama Farklı dosyalardan teklif dosyasına birleştirme yapabilme Dosyalarınızı yedekleme ve yedeklenen dosyaları açma imkanı Piyasada ki malzeme ve işçilik fiyatlarına göre pozlarınızı değerlendirme imkanı Piyasadaki malzeme ve işçilik fiyatlarını bölge ve şehirlere göre oluşturabileceğiniz bir veri bankası hazırlama imkanı

 

Haser Yaklaşık Maliyet ve Hakediş Programı (1)

 • Haser Yaklaşık Maliyet ve Hakediş Programı için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  oldukça pratik ve son derece fonksiyonel bir proğram.Zaten ben de lisanslı kullanıcısıyım.Yanlız yaklaşık maliyet hesabı yapılırken birim fiyat teklif cetveli kullanılmış.Bu yanlış.Bunun yerine Yaklaşık Maliyet İcmal Sayfası kullanılmalı.saygılar Mimar Adem DEMİRCAN

  Eylül 200Pazar – 12:10:2
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (7)
  (2)

 • Haser Yaklaşık Maliyet ve Hakediş Programı

  0/512345

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir