HDDlife Pro Türkçe Son Sürüm İndir Sabit Disk Koruma Aracı

Sponsorlu Bağlantılar

Bu programla bilgisayarınızda önemli bilgileri kurtarabilirsiniz. HDDlife, tüm sabit disklerde olan S.M.A.R.T. teknolojisini kullanarak belirlediğiniz periyotlarda sabit diskinizin durumunu kontrol ediyor ve sabitdiskinizden S.M.A.R.T. sistemi ile aldığı performans sayaçlarını işleyip kolay anlaşılır bir biçime sokarak sabit diskinizde ileride çıkabilecek bir probleme karşı sizi uyarıyor. Böylece sabit diskinizde ileride meydana gelecek olası bir problemi size den haber vererek çok değerli dosyalarınızı yedekleme imkanı sunuyor.

HDDlife, sadece IDE ve Serial ATA sabit diskler ile uyumludur, SCSI diskleri ve RAID yapılandırmalarında çalışmaz. Eğer IDE veya SATA bir sabit diskiniz varsa ve verileriniz sizin için önemliyse bu programı belirli aralıklarla kullanmanız bilgilerinizi güvende tutmanız için yararlı olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

4.0.19sürümü ile elen yenilikler:

HDDlife HDD erişim hizmeti başlatılamadı.” hatası onarıldı.

HDDlife Pro

0/512345

Lütfen yorumlarınızda HDDlife Pro crack, HDDlife Pro serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

HDDlife Pro

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir