Hellas Kahramanları 2: Olimpia Oyunu Türkçe Son Sürüm İndir Eşleştirme Oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgelik ve adaletin yolunda yepyeni bir şehir inşa et ve yeni bir medeniyetin temelleri at. Yok olmak üzere olan bu medeniyeti nereye kadar taşıyabileceksin, bu sorunun cevabı senin beceri ve strateji bilginde. Özelliklede şehir kurup geliştirme tabanlı oyunları seven kullanıcıların kesinlikle denemeleri tavsiye ettiğimiz başarılı bir şehir geliştirme oyunu Hellas Kahramanları yeni maceraları ile sizleri bekliyor.

Dünyanın birçok yerinde Heroes of Hellas olarak yayın yapan başarılı Alawar yapımı Hellas Kahramanları ülkemizde tamamen Türkçe olarak yayın yapmaktadır. Başarılı eşleştirme oyunlarının önde gelenlerinden birisi olan Hellas Kahramanları ile yepyeni bir macera ve hikaye bizleri bekliyor. Eşleştirme yaparken geçirdiğiniz vaktin yanı sıra sahip olduğunuz şehrinizi de geliştirebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Hellas Kahramanları kendi oyununun yanı sıra bünyesinde sahip olduğu küçük oyunlar ile de sizi eğlendirecek ve gizemli şeylerin kapısını açacaktır. Oyun boyunca eşleştirme yaparken değerli eşyaları kazanmak sizin hem seviyenizi hem de sahip olduğunuz yeteneklerin önünü açıp geliştirecektir.

Hellas Kahramanları 2: Olimpia

0/512345

Hellas Kahramanları 2: Olimpia

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir