Hız Testi Türkçe Son Sürüm İndir Android İçin Hız Testi Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Android için Hız Testi uygulaması, Android telefonunuzun ya da tabletinizin bağlı olduğu GPRS, 3G, 4G ve Wi-Fi bağlantılarının hızını ölçen bir araçtır.

En doğru şekilde hız ölçümü yapan bu uygulamayı Android telefon ve Android tabletinizde güvenle kullanabilirsiniz. Özellikle mobil cihazlar için tasarlanmış olan bu uygulama internet hızınızı kolayca ölçmenizi sağlar. Kolay kullanım sağlayan arayüzü ve sade tasarımıyla son derece basitleştirilmiş bir uygulamadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu uygulama ile indirme, karşıya yükleme ve ping için tek tıkla hız testi yapabilirsiniz. Yaptığınız hız testlerine ait sonuçlar cihazınıza kaydedilir ve hız testlerinin geçmişi olarak gösterilir. Yaptığınız hız testlerinden elde ettiğiniz sonuçları kolaylıkla paylaşabilirsiniz. Ayrıca bu uygulama Android cihazların büyük bölümü ile uyumludur.

Uygulamayı Android cihazınıza yükledikten sonra çalıştırdığınızda karşınıza ana ekran gelecek. Bu ekranda altta hız testine başla butonunu ve üstte 1’den 50’ye kadar numaralandırılmış hız ölçüm göstergesini göreceksiniz. Test sonunda uygulama sırayla Ping, İndirme ve Yükleme ölçümlerinin sonuçlarını gösterir. Bundan sonra ki sonuçları görebilir ya da tekrar test yapabilirsiniz. 

Hız Testi

0/512345

Hız Testi

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir