Holding Pattern 2 Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Holding Pattern bilgisayar başında olmadığınızda ekran görüntünüzü bir uçak penceresine dönüştüryor, ve bu pencereden tam bir uçuş keyfini sürekli olarak yaşıyabiliyorsunuz. Her başladığında eşsiz uçuş manzaraları yaratan bu kusursuz ekran koruyucu çok gerçekçi ve özenle yaratılmış animasyonlara sahip. Fotoğrafların kalitesi mükemmele yakın.

Holding Pattern gerçekten apayrı ve eşsiz bir ekran koruyu arayanlar için üretilmiş çok profesyonel bir masaüstü aracı. Ücretsiz sürümde Amerikanın Batısından Hawaii‘ye uzanan 15 ayrı hava sağasını gösteren bu ekran koruyucu tam sürümünde 57 yeni hava sahası içeriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Son versiyon 2 ile animasyon ve yüzey detayları geliştirilmiş olarak karşımıza çıkıyor. Ekran koruyucunun Mac sistemler için olan versiyonunun yükleme adresine yükleme bilgisi kısmından ulaşabilirsiniz.

Holding Pattern (1)


 • Holding Pattern için
  Ziyaretçi
  dedi ki;

  güzel

  Aralık 200Perşembe – 12:41:4
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (12)

 • Holding Pattern

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Holding Pattern crack, Holding Pattern serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Holding Pattern

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir