Hursoft Emlak Takip Programı Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici Açıklaması:

• Bina içi , ev içi , mutfak , banyo , balkon , çevre gibi özelliklerin kayıt edilen eve ait olup – olmadığını evin ne gibi özelliklere sahip olduğunun kaydını yaparak işlemlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. • Ev Kayıt bölümünden Bina Bilgilerini , Ev bilgilerini , Adres Bilgilerini tüm ayrıntıları ile kayıt edebilir ve kayıt edilen ev üzerinde işlemler yapabilirsiniz. • Ödeme Bilgilerinde Kaydetmiş olduğunuz evin fiyatını , Aidat /Yakıt fiyatını , pazarlık payını girebilirsiniz. Kefil isteniliyorsa kefil istiyorum seçeneği işaretlenir kayıt işlemi tamamlanır. • Kaydetmiş olduğunuz evin video veya resim görüntüsünü de yerleştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

• İş yerleri kayıtta Bilgiler bölümünde Bina bilgilerini tanımına , türüne , sınıfına , imar durumuna ısınma şekline , …..vb. özelliklerine göre bina bilgilerini girebilir “İş Yeri Bilgileri” bölümüne ise oda sayısı , duvar özelliği , büyüklüğü gibi özelliklerinin kaydını yapabilirsiniz. Adres Bilgileri bölümünde de aynı şekilde iş yerine ait adres bilgilerini Apt. Adı , Semtini , Caddesini , Mahallesini , sokağını , Açık Adresini tüm bilgileriyle girebilirsiniz.

• Bina içinde ve iş yeri içinde bulunan uygun özellikler işaretlenebilir örneğin binada Kapıcı varsa çek işareti konularak o binaya ait bilgiler bölümüne bakıldığı anda binada kapıcının olduğunu yaptığınız kayıttan kontrol edebilirsiniz. Diğer seçenekler içinde aynı özellik söz konusu.

• İş yeri kayıt bölümünde kayıt edilen iş yerinin ödeme bilgilerinin ayrıntısını girebilir , kefil seçeneğini işaretleyip not bölümüne kefile ait veya iş yeri hakkında alınması gereken notlar varsa bilgi girişinde bulunabilirsiniz.

• İş yerleri kayıtları yaparken Resimler / Aviler bölümüne iş yerinin resmini veya video görüntüsünü yerleştirebilirsiniz. “Resim Ekle” butonuna basarak resim yolunu göstermeniz yeterlidir. Kiralarken veya satış yaparken görüntülerden yararlanabilirsiniz.

• Büro Kayıt ederken Bilgiler bölümünde bulunan Bina bilgileri , Büro Bilgileri ve büroya ait adres bilgilerinin kaydını yapabilirsiniz.Bilgiler kısmında da bina içi ve büro içi bilgilerin bulunduğu alanlar mevcut uygun özellikler çek işareti konularaktan kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.

• Büro Kaydında “Ödeme Bilgileri” alanına girerek büro için düşünülen fiyat bilgileri kaydını yapabilirsiniz. Pazarlık Payı varsa pazarlık rakamını , Depozito , Aidat / Yakıt .. vb. ödeme bilgilerini girebilirsiniz.Kefil söz konusu ise “Kefil İstiyorum” seçeneğini işaretleyip Kefil bilgilerini Not bölümüne girebilirsiniz.

• Kooperatif Kayıt bölümünden Şirket ve Kooperatife ait bilgileri kaydedebilirsiniz.

• Ev Talep kaydı yaparken daha kişi kaydında yapmış olduğunuz müşterilerinizden bir kayıt yapacaksanız (kişi bul) butonuna veya klavyeden Ftuşuna basarak “Kişi Arama” listesine ulaşıp istenilen kaydı aktarabilirsiniz. Kişi listesinde bulunmayan faklı kişilerinde Ev Talep Kaydını direkt kişi bilgileri girilerek kayıt yapılabilir. Semt , çephe , ısınma şekli , talep tipi , fiyatı , …….vb. bilgiler girilerek kayıt tamamlanır . Şayet bu kayıt işlem gördüyse işaretlenir . Fakat henüz işlem görmediyse seçeneğin kutusu işaretlenmez.

• İş Yeri Talep kaydında da aynı şekilde kişinin daha den kaydı varsa aktarma işlemi yapılır yoksa da yeni kayıt bilgileri girilerekten kayıt tamamlanır. Tüm bilgiler yazılıp kaydı tamamlamak için en son yapılması gereken işlem (kayıt) butonuna basmaktır. Yeni eklenecek olan her bir kayıt için ise (yeni kayıt ekle) butonuna basmanız gerekmektedir. Çünkü kayıt üstüne kayıt yaparsanız şayet bir ki yapmış olduğunuz kayıt silinecektir.

• Gayri Menkul Sahibi ve Alıcı Adayı bölümlerinde gerekli şahıs kayıtları girilip sağ tarafta bulunan Gayri menkul Ve Diğer bilgiler alanları doldurulup yazdır butonuna basınca “Gayri Menkulün Satışı Hakkında Alıcı , Satıcı ve Emlak Komisyoncusu Arasındaki Komisyon Akdi” belgesinin çıktısını alabilirsiniz.

• Gayrimenkul Satış Yetkisi Belgesinin çıktısını alabilmeniz için Gayri menkul Sahibini , taşınmazın adres bilgilerini , … vb. alanların bilgilerini girerek “Yazdır” butonuna basıp “Gayrimenkul Satışlarında Gayrimenkul Sahibi ile Emlak Komisyoncusu Arasındaki Yetki Belgesinin çıktısını alabilirsiniz. Diğer belgelerinde aynı şekilde çıktılarını aynı yöntemlerle alabilirsiniz.

Hursoft Emlak Takip Programı

0/512345

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir