HWiNFO64 Türkçe Son Sürüm İndir Windows Sistem Bilgisi Öğrenme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

HWiNFO64 programı bilgisayarınızdaki donanımlar hakkında detaylı bilgiler almanızı sağlayan bir sistem bilgisi programı ve sizlere sunduğu detaylar konusunda oldukça cömert bir program. Zira sisteminizin donanım tarafında olan biten neredeyse her detayı en ince noktasına kadar gösterebilen HWiNFO6ile özellikle sorun tespiti gibi konularda oldukça fazla bilgi sahibi olacaksınız.

Programı çalıştırdığınızda hangi bölümlerde tarama gerçekleştirmesi gerektiğini seçebiliyorsunuz ve ayrıca sistem konfigürasyonunun analiz edilmesi de bir o kadar çabuk tamamlanıyor. Seçilen her bir bilgisayar parçasına ait tüm detaylar ortaya konuluyor ve bunlar bilgisayarın marka adından tutun da işlemci tipine, anakarta, hafızaya, takılı sürücülere ve ağ bağdaştırıcılarına kadar oldukça geniş bir skala oluşturuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Her açıldığında size bir sistem özeti sunan HWiNFO64, böylece en önemli bilgilere hemen ulaşmanızı sağlıyor. Her bir işlemci çekirdeğinde gerçekleşenleri görebileceğiniz gibi dilerseniz sensör okuyucularını da kullanarak işlemci sıcaklığı, voltaj değerleri, S.M.A.R.T parametreleri gibi oldukçe gelişmiş noktalarda da tespitlerde bulunabiliyorsunuz.

Elde edilen bu raporları farklı formatlarda kaydetme şansınız da var. Bunlar arasında CSV, XML, HTML, MHTML ve yazı formatları yer alıyor. Uygulama adından da anlayabileceğiniz gibi 6bit işletim sistemleri için hazırlanmış ve 3bit olan işletim sistemlerinde çalışmayacaktır.

HWiNFO6 (1)

 • HWiNFO64.18.193için
  zulmet kainat
  dedi ki;

  link kirik lutfen indime linkini kontrol ediniz

  1Mayıs 201Perşembe – 23:22:5
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • HWiNFO6

  0/512345

  HWiNFO6

 • İşlemci bilgileri
 • Performans testleri
 • Sensör bilgileri
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir