Identity Finder Türkçe Son Sürüm İndir Bilgisayardaki Gizli Bilgileri Bulma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Şu anda TC Kimlik Numaranız, kredi kartı numaralarınız, banka hesap numaralarınız ve diğer hassas kişisel bilgileriniz bilgisayarınızın herhangi bir yerinde sizin haberiniz olmadan kayıtlı olarak duruyor olabilir. Sizin için ilk bakışta bu verileri bulmak kolay olmayabilir ama bilgisayarınıza girebilecek bir veri hırsızı yada hacker için durum böyle değildir çünkü onlar bakmaları gereken yerleri bilirler.

Anti-virus veya herhangi bir casus yazılım bulma programının bulamadığı yeni bir virüs geliştirildi ve bu veriler bir şekilde sizden çalınacak. Böyle bir durumla karşılaşmamak ve bilgisayarınızda size özel kayıtlı kişisel bilgilerin olup olmadığını kontrol etmek için geliştirilmiş Identity Finder programıyla bilgisayarınızda bulunan kişisel verileri kontrol altına alabilirsiniz. Identity Finder sizin için bu gizli bilgileri tarar ve raporları size bildirir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu sayede herhangi bir veri hırsızlığına karşı bilgisayarınızda kayıtlı olan verileri güvence altına alabilirsiniz. Identity Finder‘ın ücretsiz olan sürümünü hemen indirip sizin bile bilmediğiniz, göremediğiniz kayıtlı bilgilerin bilgisayarınızda olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Identity Finder (1)


 • Identity Finder 5.için

  freekiller

  dedi ki;

  kimsenin indirmesini önermem gizli bilgi diye sadece mozilladaki kayıtlı şifreleri gösterdi

  Artı Yönleri: yok

  Nisan 201Çarşamba – 15:38:2
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Identity Finder

  0/512345

  Identity Finder

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir