iHateSpam 4 Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

iHateSpam 4.0.633

Posta kutunuzda bulduğunuz istemediğiniz mailleri yüksek derecede azaltan müthiş spam filtresi!

Sponsorlu Bağlantılar

Spamlara son!!!

 • Gereksiz junk mail ve şifre çalma (phishing) girişimlerini yok eder.
 • Microsoft Outlook ve Outlook Express ile uyumlu.
 • Kaybolan mesajlar olmayacak – spam, siz silene kadar karantinaya alınır.
 • Aldığınız emailde kontrolü size verir.
 • İstenmeyen mail bloklaması ile e-posta kutunuzu kontrol altına alın.

  Sinir bozucu ve bazı email mesajları özelinize karşı saldırıdır. Spam geri döndü ve tüm emaillerin %9ını kapsıyor. Posta kutunuz size aittir. Kontrolü iHateSpam ile ele alın ve istenmeyen epostaları silmek için zaman harcamaktan kurtulun. iHateSpam ile spam email karantinaya alınır ve siz emaili görmeden silebilirsiniz.

  Kolay kullanım!

  Kayıt sırasında email sisteminizden manuel olarak teknik bilgi veya şifre gerektiren ve spam ile kesişmesi için ayrı bir program açtıran diğer ürünlerin aksine iHateSpam email programınızın içinde çalışır. Extra adımlar gerektirmez – bu kadar kolay! Gelen postaların tümünü otomatik olarak filtre eder!

  HateSpam’ ı yüklediğinizde tüm gelen emailler, mesajın spam olma olasılığına karşı iHateSpam’ in denetleyicileri tarafından otomatik olarak analiz edilir. Şüpheli emailler sizin bakmanız için karantinaya alınır.Bir ücretsiz spam filtre kütüphanesi güncellemesi!

  Spam değişir. Bu yüzden iHateSpam otomatik olarak güncellemeleri email programını başlattığınızda arar – ve eğer güncelleme varsa otomatik olarak indirir. Bundan daha kolay olamazdı! Satın aldığınızda, bir lık ücretsiz anti-spam güncellemeleri ve mümkün olan lık abone ücreti için sonraki güncellemeleri içerir.

  * Yazılım 3günlük ücretsiz ful versiyon olup, bu sürümünde hiçbir kısıtlama vs. bulunmamaktadır…

   

  iHateSpam

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda iHateSpam crack, iHateSpam serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir