IMDb Movies & TV Türkçe Son Sürüm İndir iPhone, iPod Touch ve iPad İçin IMDb Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal yaşamın vazgeçilmez parçalarından biri olan sinema dünyasının bir numaralı sitesi konumunda bulunan IMDb tarafından hazırlanan IMDb Movies & TV ile şu ana kadar yapılmış tüm film ve dizilere ait bilgileri elinizin altında bulundurabilirsiniz.

1.milyonun üzerinde filmden ve 3.milyonun üzerinde oyuncu, yönetmen, yapımcı ve diğer çalışanlardan oluşan bir veritabanına sahip olan IMDb Movies & TV ile istediğiniz hemen her filme ait tüm bilgilere ulaşmak mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar

Ulaştığınız, incelediğiniz filmler ya da diziler hakkında puan verebildiğiniz bu uygulama üzerinden istediğiniz öğeleri Facebook hesabınızda paylaşabilirsiniz de.

Filmlere ait fragmanları izleyebileceğiniz ve filmi ya da diziyi izleyenlerin yaptıklarını yorumları okuyabileceğiniz bu uygulama ile siz de yorumunuzu iliştirebilirsiniz.

Belli kategoriler altında en iyi 10ya da en iyi 25film şeklinde oluşturulmuş listeleri dikkate alarak film tercihlerinizi şekillendirebilirsiniz.

2. cellemesi sonrasında:

 • iPhone ve iOS uyumluluğu tam olarak sağlandı.
 • iPhone ve iPad İçin IMDb Uygulaması Tanıtımı

  izle
  Videoyu İzleyin

  $(document).ready(function(){$(“#video-oynat-1020”).live(‘click’,function(){$(“#video_player_1020”).addClass(“loading_byk”);_gaq.push([‘_trackEvent’,’altbolum’,’izleme’,’embed’,0,true]);if($.browser.msie&&$.browser.version

  Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir