InFile Seeker Türkçe Son Sürüm İndir Dosya İçerisinde Kelime Arama

Sponsorlu Bağlantılar

InFile Seeker kullanıcıların metin tabanlı dosyalar içerisinde aradıkları kelimeleri ve cümleleri kolayca bulabilmeleri için tasarlanmış kullanıcı dostu bir uygulamadır.

Özellikle yazılım geliştiricileri ve yöneticilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilen InFile Seeker belirli bir klasör ve alt klasörlerinde bulunan tüm dosyaların içerisinde hızlı ve hassas bir şekilde arama yapmanıza olanak sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Sadece varsa an dosya uzantıları içerisinde arama yapmanın dışında, yazılım içerisinde yer alan uzantı yöneticisi sayesinde ekstra dosya uzantıları ekleyerek bunlar içerisinde de bulmak istediğiniz kelimeler için arama yapma şansına sahipsiniz.

InFile Seeker içerisinde halihazırda desteklenen dosya uzantıları arasında .txt, .cpp, .php, .htm, .xml ve daha birçoğu yer almaktadır.

Seçtiğiniz anahtar kelimeyle ilgili arama sonuçları, tüm dosyaların listesini içeren farklı bir sekme üzerinde gösterilir. Liste üzerinde yer alan dosyalardan herhangi birini seçtiğiniz zaman önizleme için dosyayı açma şansına sahip olabilirsiniz.

Önizleme sırasında aratmış olduğunuz anahtar kelimelerin hepsi yazılar arasında öne çıkacak şekilde işaretlenmiş olarak görüntülenecektir. Bu sayede programın arayüzü ve arama sonuçları arasında kolayca geçiş yapabileceksiniz.

Tamamen ücretsiz bir program olan InFile Seeker çevrimiçi olarak kolayca cellenebilmektedir.

Metin tabanlı dosyalar ve belgeler üzerinde ihtiyacınız olan anahtar kelimeleri aramanıza olanak sağlayan başarılı bir yazılım olan InFile Seeker‘ı denemenizi öneririm.

InFile Seeker

0/512345

InFile Seeker

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir