InstaWeather Free Türkçe Son Sürüm İndir iPhone ve iPad için Fotoğraflı Hava Durumu Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

Standart fotoğraf paylaşma veya hava durumu öğrenme uygulamalarından sıkıldıysanız bunların ikisini birleştiren, üstüne bir de konum belirtme özelliğini ekleyen uygulamalardan birisi InstaWeather ve iPhone ile iPad cihazlarınızda kolaylıkla kullanılabilir halde. Özellikle yepyeni paylaşım olanakları denemek ve arkadaşlarını şaşırtmak isteyenleri oldukça beğeneceğine inanıyorum.

Uygulama temel olarak bulunduğunuz konumun fotoğrafını çekmenizi istiyor ve ardından internet bağlantınızı kullanarak oradaki hava durumunu öğreniyor. Daha sonra bu hava durumu bilgisini fotoğrafınızın üzerine bastırıyor ve arkadaşlarınızla sosyal ağlar üzerinden paylaşmanıza olanak veriyor. Böylece her zamanki standart fotoğraflarınız yerine daha görülmemiş şekilde hava durumu ile ilginç bir paylaşım yapabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

InstaWeather’da bulunan hava sıcaklığı değerleri arasında Celcius ve Fahrenheit yer alırken rüzgar bilgileri kilometre ve mil olarak sunuluyor. Ayrıca basınç değerleri, yağmur bilgileri gibi konularda da yine fotoğraf üzerine baskı gerçekleştirebiliyor.

InstaWeather Free

0/512345

InstaWeather Free

 • Paylaşma ekranı
 • Hava raporlu fotoğraflar
 • Fotoğraf çekme
 • Anında eğlence
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir