InstaWeather Türkçe Son Sürüm İndir Android için Hava Durumu ve Fotoğraf Paylaşma Uygulaması (Mobil)

Sponsorlu Bağlantılar

InstaWeather Android uygulaması bir yandan hava durumu bilgilerini, bir yandan da fotoğrafları kullanarak maceralarınızı arkadaşlarınızla çok daha farklı bir şekilde paylaşmanıza olanak veriyor. Böylece standart fotoğraf paylaşma ve konum belirtme uygulamalarından çok daha farklı bir yapı kazanan InstaWeather arkadaşlarınızı büyük oranda şaşırtacaktır.

Uygulama temel olarak gittiğiniz yerde likle fotoğraf çekmenizi istiyor. Daha sonra çektiğiniz fotoğrafı bulunduğunuz konumdaki hava durumu bilgileri ve sıcaklığı ile birleştiriyor ve fotoğrafınızın üzerine bu bilgileri bastırıyor. Ardından ise Facebook, Instagram ve Twitter’da yer alan arkadaşlarınıza bu fotoğrafı gönderebiliyor ve onları kıskandırabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Tamamen gerçek hava sıcaklığı ve konum bilgileri ile sizin çektiğiniz fotoğrafların kullanılması ise uygulamayı tamamen gerçek ve inanılır bir hale getiriyor. Bu bilgiler arasında hava basıncı, sıcaklık, yağmur, rüzgar gücü ve yönü gibi bilgiler yer alıyor. Ayrıca lük, lık ve aylık bilgileri fotoğraflar üzerine bastırabiliyorsunuz. Sıcaklık birimleri için Celsius ve Fahrenheit yr alırken uzaklık ve hız birimleri için kilometre yahut mil kullanılabiliyor.

InstaWeather

0/512345

InstaWeather

 • Paylaşım seçenekleri
 • Anında hava raporu
 • Her konum mevcut
 • Lisans:Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir