iOS Video Converter Türkçe Son Sürüm İndir iOS İçin Video Format Dönüştürme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Windows için iOS Video Converter yazılımı, iOS işletim sistemi ile çalışan iPhone, iPad ve iPod Touch gibi cihazlarınızda Windows MPEG formatındaki videoların oynatılmasını sağlar.

Desteklediği giriş video formatları: MOV (Quicktime), AVI, MP4, M4V, MP3, MP2 ve MPG.

Sponsorlu Bağlantılar

Desteklediği çıkış video formatları: MP4 ACC’dir.

iPad, iPhone ya da iPod Touch cihazınızda izlemek istediğiniz bir video mu var? O halde bu videonun formatını, onu programa sürükleyip bırakarak değiştirebilirsiniz. Format dönüştürmenin yanı sıra; videonun çerçeve boyutunu, bit hızını, maksimum bitrate ve bitrate toleransını da en iyi hale getirebilirsiniz.

Hem Wi-Fi ve 3G hem de ayrı cihazlar için farklı kaydedilmiş ayar mevcuttur. Kaydedilmiş her ayar, seçiminize bırakılmıştır. Tüm kontrolleri yapmak için özel ayarları da seçebilirsiniz. Wi-Fi’ın bant genişliğinin daha yüksek olması medeniyle bu ayarı seçerek işlem yaptığınızda yüksek çözünürlükte bir video elde edersiniz. Fakat 3G’nin bant genişliği düşük olduğundan, bu ayarı seçtiğinizde videolarınızın kalitesi de düşer.

iOS Video Converter

0/512345

Lütfen yorumlarınızda iOS Video Converter crack, iOS Video Converter serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

iOS Video Converter

Lisans:Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir