Jadde Oyunu Türkçe Son Sürüm İndir 3 Boyutlu Sanal Dünya Oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

3D sosyal bir MMO oyunu olan Jadde de sosyal ağlar ve sosyal oyunlar birleştirilmeye çalışılmış. Tümüyle bedava kaydolup hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunun dili ve açıklamaları hatta menüleri tamamen Türkçe. Bu nedenle oynarken hiç sıkıntı çekmezsiniz. Oyunda pek çok aktivite mevcut. Hatta bazıları şunlardır:

  • Kostüm Partisi: Oyun bünyesinde her hafta düzenli olarak gerçekleştirilen bu etkinlik için önceden belirlenen farklı kostümden birisine sahip olmalısınız böylece bu partiye katılma hakkına sahip olacaksınız.
  • Suçlu Kim: Oyun içerisinde önceden belirlenen suçlu bir karakter oyun içinde gezecek ve size belirtilen ip uçları doğrultusunda oyun içindeki suçluyu bulacaksınız. Bu etkinlikte düzenli olarak her hafta gerçekleştirilmektedir.
  • En Çekici Kimin Çekici: Farklı ve eğlenceli bir etkinlik olan En Çekici Kimin Çekici etkinliğinde ise elinize bir çekip alıp rakibinizi sarsmaya çalışacak ve onu alt etmeye çalışacaksınız. Oyun içindeki en tehlikeli bu etkinlik her hafta düzenli olarak gerçekleştirilmektedir.
  • Bboy: En başarılı ve en iyi dansçı olabilmek adına mücadele vereceğiniz bu etkinlikte çok ama çok eğleneceksiniz. Bu etkinlik her hafta düzenli olarak gerçekleştiriliyor. Gösteriş meraklısı oyuncuların kesinlikle katılmalarını tavsiye ederiz.
  • Evliler Yarışıyor: Eğer oyunda bir çiftseniz ve birbiriniz ile çok uyumlu olduğunuzu düşünüyorsanız bu yarışma tam size göre. Her hafta düzenlenen bu etkinliğe katılmak için bir eş bulmanız gerekecek.

Oynayan herkesin keyif aldığı ve tavsiye ettiği harika bir oyundur.

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir