Jet Sender Mail Gönderme Programı Türkçe Son Sürüm İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Jet Sender Object Oriented Programming (Nesne Tabanlı Programlama) mimarisine göre hazırlanmıştır. Bu sebepten dolayı diğer mail gönderme programlarına göre çok daha hızlı ve sorunsuz çalışır. Jet Sender’ı kullanarak dakikalar içerisinde mail dizaynı yapabilir ve hazırladığınız reklam, tanıtım ve bilgilendirme maillerini çok kısa sürede milyonlarca kişiye gönderebilirsiniz.

Jet Sender mail gönderimleriniz için tüm kolaylıkları bir arada sunar. Mail gönderme, mail dizayn etme, gruplandırma, farklı yöntemle gönderme özellikleri dışında ayrıca domain adreslerinizin smtp sunucusunu bulmasını sağlayacak, veritabanlarınızı yedekleyecek ve bakımını yapacak, dns sunucunuz hakkında bilgi almanızı sağlayacak birçok aracıda içerisinde barındırır.Jet Sender ile gönderilen gruptaki toplam mail sayısını, gönderilen ve gönderilemeyen mail sayısını görebilir, gönderilemeyen adresleri tek bir tıklamayla gruptan silebilirsiniz.Jet Sender profesyonel bir biçimde log kayıtları tutar. Hangi mailin neden gitmediğinden, gönderme işleminin raporlarına ve sunucu arasındaki iletişim bilgilerine kadar tüm bilgileri sunar.

Sponsorlu Bağlantılar

Uyarı: Programın çalışma veya kurulum esnasında oluşan sorunlar için üretici sayfasında bulunan açıklamadan yararlanabilirsiniz. Açıklamaya gitmek için TIKLAYIN.

Jet Sender Mail Gönderme Programı (1)

 • Jet Sender Mail Gönderme Programı 1.6.için

  onuralan025

  dedi ki;

  defalarca denedim göndermiyor. zaman aşımına uğradı diyor. ne yapmam gerekiyor

  1Nisan 201Cuma – 09:01:5
  – Cevap Yaz
  – Şikayet Et

  (0)
  (0)

 • Jet Sender Mail Gönderme Programı

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda Jet Sender Mail Gönderme Programı crack, Jet Sender Mail Gönderme Programı serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir