JetDrive Türkçe Son Sürüm İndir Bilgisayarınıza İlk Günkü Hızını Geri Kazandırın

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınız kullanımdan dolayı giderek ilk kü hızını kaybeder. Yüklenen programlar ve dosyalar disklerde parçalar halinde saklanarak sisteminizi yormaya başlar. Bu gibi durumlarda disk birleştirme işlemi bilgisayarınıza yeniden hız kazandıracaktır. Bilgisayarınızın ilk kurulduğu zamanki gibi hızlı çalışmasını istiyorsanız JetDrive size yardımcı olabilir. Özellikleri:

 • Otomatik veya Manuel: Program hard disklerinizi AutoJet ayarıyla otomatik olarak veya elle yapacağınız ayarla birleştirebilir.
 • Kayıtları Birleştirme: JetDrive sabit diskleri, dosyaları hatta Windows kayıtlarını bile birleştirir.
 • Disklerdeki Hataları Denetler: Program hard disklerdeki hataları sizin için listeler. İsterseniz otomatik ya da manuel yolla bu hataları ayıklar ve düzeltir.
 • Detaylı Raporlama: JetDrive disk birleştirme sürecini size detaylı raporlarla gösterir. Program boyutlu grafiklerle birleştirme işlemini sizin için özetler.
 • JetDrive

  Sponsorlu Bağlantılar

  0/512345

  Lütfen yorumlarınızda JetDrive crack, JetDrive serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

  JetDrive

  Lisans:Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Yorum Yaz

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir