JKeyring Türkçe Son Sürüm İndir Güvenli Şifre Kullanma Aracı

Sponsorlu Bağlantılar

JKeyring ile web sitelerinde veya programlar üzerinde kullandığınız şifrelerinizden oluşan yine şifreler ile koruma altına alınmış kendinize ait güvenli bir şifre anahtarlığı oluşturabilirsiniz.

Keylogger gibi kullanıcıların özel bilgilerini ele geçirmek isteyen kötü niyetli yazılımlara karşı alabileceğiniz farklı bir önlem olan bu güvenli şifre anahtarlığı ile web sitelerinde veya programlarda hesaplarınızı kullanırken şifrelerinizi klavye kullanmadan girebilecek ve hatta CTRL+C (kopyala) komutunu kullanmadan şifrenizi panoya kopyalayabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Belirlediğiniz hesabı ve şifreyi seçip panoya kopyaladıktan sonra geriye kalan keylogger programlarının kayıt altına alamadığı CTRL+V komutunu kullanmak oluyor. Böylece JKeyring sayesinde şifrenizi başarılı ve güvenli bir şekilde gerekli bölüme yazabiliyorsunuz.

Hesap ve şifreleri belirlerken üst bölümde her kayıt için bir şifre belirlemeniz isteniyor ve bu şifre bilinmeden veya oraya yazılmadan kayıt altına alınan şifreler hiçbir şekilde panoya kopyalanamıyor.

JKeyring

0/512345

JKeyring

Lisans:Ücretsiz

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir